Nagyböjt 5. vasárnap                                                  2024. március 17.

Vasárnapi perselyadományunkat országosan a szentföldi keresztények megsegítésére továbbítjuk.

• Köszönjük a nagyböjti KARITASZ-gyűjtésre érkezett felajánlásokat. 160 kg tartós élelmiszer és 98 ezer forint adomány érkezett, melyeket eljuttatunk a rászorulókhoz.
  • Kedden, Szent József ünnepén, 18:30-kor mutatom be a szentmisét, melyben az édesapákra (nagyapákra!) hivatásukra egyenként kérem az Úr kegyelmét, áldását.
  • Március 21-én 18:40-től a Szent Mihály- imakör szentségimádása, és alkalma.
  • Március 22-én 17 órakor az Angeli úti kálváriánál járjuk a keresztutat. A templomtól 16:15-kor indulunk, útközben rózsafüzért imádkozunk.
  • Templomunk tavaszi nagytakarítását március 23-án 8 órától végezzük. Kérjük a segítő kezeket, és a feliratkozást!
  • Március 24-én kezdődik a nagyhét virágvasárnappal. A Szent Három napon való részvételre buzdítom a testvéreket.
  • A KAT+ Esték keretében  április 10-én 19:00-tól Dr. Gájer László: „Lehetséges-e a megújulás egyéni és közösségi szinten?” című előadását hallhatjuk, utána kötetlen beszélgetés agapéval a köz. házban.

0 0 szavazatok

0 hozzászólás